ROKOMET

DRŽAVNO PRVENSTVO 2003/2004
1. A MR liga SiOL - 22. kolo

Torek, 13. 4. - vnaprej odigrana tekma 22. kola:
CELJE PIV. LAŠKO - CIMOS KOPER 43:26 (21:16)
Celje Piv. Laško: Kokšarov 10, Milosavljević 7, Rutenka 7, Vugrinec 5, Kozlina 3, Zorman 3, Bajram 2, Brumen 2, Gorenšek 2, Natek 1, Oštir 1
Cimos Koper: Dumančič 6, Brož 3, Hrvatin 3, Bogovčič 2, Doborac 2, Makuc 2, Nadoh 2, Rapotec R. 2, Rapotec U. 2, Poklar 1, Vukovič 1
Sreda, 21. 4. - zaostala tekma 20. kola:
JERUZALEM ORMOŽ - ADRIA KRKA 38:24 (14:9)
Jeruzalem Ormož: Lollo 12, Koražija 7, Ivanuša 5, Čudič B. 4, Belšak 3, Mesarec 3, Hanežlič 2, Bezjak 1, Horvat 1
Adria Krka: Plazar 7, Božič 4, Glaser 4, Hojč 4, Urbanc 2, Erčulj 1, Kukavica 1, Mikič S. 1
Sreda, 21. 4. - zaostala tekma 20. kola:
CIMOS KOPER - TRIMO TREBNJE 30:27 (18:9)
Cimos Koper: Bogovčič 5, Doborac 5, Hrvatin 4, Rapotec U. 4, Brož 3, Rokvič 3, Dumančič 2, Makuc 2, Nadoh 1, Rapotec R. 1
Trimo Trebnje: Prce 8, Nahtigal 7, Papež 4, Ilc 3, Šavrič 3, Angelovski 1, Mesarič 1
JERUZALEM ORMOŽ - VELIKA NEDELJA 29:28 (16:12)
Jeruzalem Ormož: Bezjak 7, Ivanuša 6, Belšak 4, Koražija 3, Čudič B. 2, Hrnjadovič 2, Mesarec 2, Grabovac 1, Kirič 1, Lollo 1
Velika Nedelja: Gotalj 11, Kukec 7, Planinc 5, Mesarec 4, Šantl 1
ADRIA KRKA - INLES RIKO RIBNICA 29:25 (12:12)
Adria Krka: Hojč 10, Erčulj 5, Plazar 5, Božič 4, Glaser 2, Kukavica 2, Hočevar 1
Inles Riko Ribnica: Špoljarič 6, Lesar 4, Lunder 4, Škaper 3...
PREVENT - GORENJE 29:25 (14:12)
Prevent: Maksić 7, Sania 6, Jovičič 4, Ošlak 3, Kavaš 2, Konečnik 2, Lesjak 2, Plešej 2, Kovač 1
Gorenje: Sovič 7, Bedekovič 4, Kovič 4, Šimon 4, Mlakar 2, Dobelšek J. 1, Dobelšek L. 1, Gajšek 1, Tamše 1
PRULE 67 - TERMO ŠKOFJA LOKA 29:25 (15:12)
Prule 67: Zrnič 9, Backovič 6, Cvijič 4, Kastelic 4, Hribar 3, Bulc 1, Štrbac 1...
Termo Škofja Loka: Jelčič 8, Ivančič 7, Šilc 4, Keše 3, Dolinar 1, Kogovšek 1, Likozar 1
Torek, 27. 4. - zaostala tekma 22. kola:
RUDAR TRBOVLJE - TRIMO TREBNJE 25:25 (13:13)
Rudar Trbovlje: Gajič 12, Dobravc 5, Senčar 3, Arlič D. 2, Šmejc 2, Gradišek 1
Trimo Trebnje: Papež 6, Basarič 3, Pekolj 3, Šavrič 3, Angelovski 2, Ilc 2, Nahtigal 2, Prce 2, Teraž 2
Sreda, 28. 4. - ponovljena tekma 16. kola:
VELIKA NEDELJA - PRULE 67 43:32 (20:14)
Velika Nedelja: Lollo 9, Belšak 8, Ivanuša 6, Mesarec 6, Bezjak 4, Hanželič 3, Čudič 2, Horvat 2, Koražija 2, Kirič 1
Prule 67: Zrnič 12, Bučar 6, Hribar 4, Nuhanovič 4, Svetič 3, Čater 2, Ficko 1


KONČNA LESTVICA

Moštvo Kolo Zmage Neodločeno Porazi Zadetki Razlika Točke
CELJE PIV. LAŠKO 22 21 1 0 765:576 +189 43
GORENJE 22 17 1 4 688:566 +122 35
PREVENT 22 17 1 4 665:601 +64 35
PRULE 67 22 15 1 6 690:636 +54 31
CIMOS KOPER 22 11 2 9 634:667 -33 24
TERMO ŠKOFJA LOKA 22 9 2 11 591:603 -12 20
JERUZALEM ORMOŽ 22 7 4 11 635:686 -51 18
RUDAR TRBOVLJE 22 8 1 13 600:627 -27 17
TRIMO TREBNJE 22 6 4 12 575:634 -59 16
ADRIA KRKA 22 5 2 15 604:674 -70 12
VELIKA NEDELJA 22 4 2 16 563:611 -48 10
INLES RIKO RIBNICA 22 1 1 20 542:671 -129 3


KONČNICA
Četrtfinale 1. tekma
(5.5.2004):
Skupina A
Rudar Trbovlje - Celje Piv. Laško
Cimos Koper - Prule 67
Skupina B
Jeruzalem Ormož - Prevent
Termo Škofja Loka - Gorenje


Začetna stran

© 1997-2004 Sting Trade