ROKOMET

DRŽAVNO PRVENSTVO 2003/2004
1. A MR liga SiOL - 20. kolo

Sreda, 7. 4. - vnaprej odigrana tekma 21. kola:
TRIMO TREBNJE - CELJE PIV. LAŠKO 24:35 (10:18)
Trimo Trebnje: Basarič 6, Teraž 4, Korelec 3, Nahtigal 3, Papež 2, Šavrič 2, Žitnik 2, Ilc 1, Sušin 1
Celje Piv. Laško: Kokšarov 7, Vugrinec 5, Brumen 4, Rutenka 4, Natek 4, Kozlina 3, Zorman 3, Milosavljević 2, Bajram 1, Gorenšek 1, Oštir 1
PRULE 67 - INLES RIKO RIBNICA 32:19 (16:13)
Prule 67: Backovič 9, Svetič 7, Cvijič 5, Zrnič 5, Nuhanovič 3, Hribar 2, Bučar 1
Inles Riko Ribnica: Bečirovič 6, Košir 4, Lesar 4, Škaper 2, Štimec 2, Špoljarič 1
CELJE PIV. LAŠKO - TERMO ŠKOFJA LOKA 38:33 (18:16)
Celje Piv. Laško: Kokšarov 11, Rutenka 7, Brumen 5, Milosavljević 4, Oštir 4, Kozlina 3, Gorenšek 1, Natek 1, Vugrinec 1, Zorman 1
Termo Škofja Loka: Jelčič 6, Keše G. 5, Ivančič 4, Dolinar 3, Kogovšek 3, Bon 2, Šilc 2, Frelih 1, Kogler 1
Torek, 13.4.
PREVENT - VELIKA NEDELJA 34:32 (15:11)
Prevent: Jovičič 9, Maksič 7, Lesjak 5, Konečnik 4, Špiler 4, Ošlak 2, Sania 2, Kovač 1
Velika Nedelja: Planinc 10, Šantl 6, Kukec 5, Kozomara 3, Mesarec 3, Gotal 2, Kokol 1, Kumer 1, Potočnjak 1
Torek, 13.4.
RUDAR TRBOVLJE - GORENJE 29:34 (13:16)
Rudar Trbovlje: Gajič 10, Gradišek 6, Senčar 6, Šmejc 5, Knez 1, Stojakovič 1
Gorenje: Bedekovič 10, Sovič 7, Tamše 4, Kovič 3, Sirk 3, Dobelšek L. 2, Šimon 2, Dobelšek J. 1, Gajšek 1, Mlakar 1
Torek, 13. 4. - vnaprej odigrana tekma 22. kola:
CELJE PIV. LAŠKO - CIMOS KOPER 43:26 (21:16)
Celje Piv. Laško: Kokšarov 10, Milosavljević 7, Rutenka 7, Vugrinec 5, Kozlina 3, Zorman 3, Bajram 2, Brumen 2, Gorenšek 2, Natek 1, Oštir 1
Cimos Koper: Dumančič 6, Brož 3, Hrvatin 3, Bogovčič 2, Doborac 2, Makuc 2, Nadoh 2, Rapotec R. 2, Rapotec U. 2, Poklar 1, Vukovič 1
Sreda, 14. 4. - zaostala tekma 19. kola:
TRIMO TREBNJE - JERUZALEM ORMOŽ 28:28 (15:13)
Trimo Trebnje: Nahtigal 5, Prce 5, Angelovski 4, Basarič 4, Papež 3, Teraž 3, Žitnik 3, Ilc 1
Jeruzalem Ormož: Belšak 6, Bezjak 6, Hrnjadovič 5, Koražija 4, Horvat 2, Kirič 2, Grabovac 1, Hanželič 1, Ivanuša 1
JERUZALEM ORMOŽ - ADRIA KRKA - sreda, 21.4.
CIMOS KOPER - TRIMO TREBNJE - sreda, 21.4.


LESTVICA

Moštvo Kolo Zmage Neodločeno Porazi Zadetki Razlika Točke
CELJE PIV. LAŠKO 22 21 1 0 765:576 +189 43
GORENJE 20 16 1 3 631:512 +119 33
PRULE 67 20 15 1 4 637:568 +69 31
PREVENT 20 15 1 4 603:551 +52 31
CIMOS KOPER 20 9 2 9 567:612 -45 20
TERMO ŠKOFJA LOKA 20 8 2 10 538:554 -16 18
RUDAR TRBOVLJE 20 8 0 12 555:574 -19 16
TRIMO TREBNJE 20 6 3 11 523:579 -56 15
JERUZALEM ORMOŽ 19 4 4 11 529:598 -69 12
VELIKA NEDELJA 20 4 1 15 508:555 -47 9
ADRIA KRKA 19 4 1 14 524:584 -60 9
INLES RIKO RIBNICA 20 1 1 18 492:609 -117 3


Pari 21. kola (17.4.2004):
Cimos Koper - Jeruzalem Ormož
Trimo Trebnje - Celje Piv. Laško (7.4.)
Termo Škofja Loka - Rudar Trbovlje
Gorenje - Prule 67
Inles Riko Ribnica - Prevent
Velika Nedelja - Adria Krka


Začetna stran

© 1997-2004 Sting Trade