*23. 03. 2000 Košarka Union Olimpija - Barcelona
*09. 03. 2000 Košarka Union Olimpija - Olympiakos
*29. 02. 2000 Košarka Union Olimpija - Olympiakos
*17. 02. 2000 Košarka Union Olimpija - Crvena zvezda
*10. 02. 2000 Hokej Slovenija - Italija
*05. 02. 2000 Košarka All Stars 2000
*03. 02. 2000 Košarka Union Olimpija - Cholet
*13. 01. 2000 Košarka Union Olimpija - PAOK

*16. 12. 1999 Košarka Union Olimpija - Žalgiris
*18. 11. 1999 Košarka Union Olimpija - Panathinaikos
*11. 11. 1999 Košarka Union Olimpija - Alba
*25. 09. 1999 Košarka Krka - Pivovarna Laško
*23. 09. 1999 Košarka Union Olimpija - Real Madrid
*22. 09. 1999 Košarka Pivovarna Laško - Varese
*04. 09. 1999 Nogomet Slovenija - Gruzija
*25. 08. 1999 Nogomet Maribor Teatanic - Olympique Lyon
*22. 08. 1999 Košarka Union Olimpija - Panathinaikos
*21. 08. 1999 Košarka Union Olimpija - Cibona
*18. 08. 1999 Nogomet Slovenija - Albanija
*11. 03. 1999 Košarka Union Olimpija - Pau Orthez
*02. 03. 1999 Košarka Union Olimpija - Pau Orthez
*27. 02. 1999 Košarka Slovenija - Bolgarija
*18. 02. 1999 Košarka Union Olimpija - Ulker
*09. 02. 1999 Košarka Pivovarna Laško - Cholet
*06. 02. 1999 Rokomet Celje Piv. Laško - Kaustik
*31. 01. 1999 Košarka All Stars '99
*19. 01. 1999 Košarka Pivovarna Laško - SLASK Wroclaw
*12. 01. 1999 Košarka Savinjski Hopsi - Turk Telekom
*15. 12. 1998 Košarka Pivovarna Laško - AEK Atene
*02. 12. 1998 Košarka Slovenija - Slovaška
*25. 11. 1998 Košarka Slovenija - Grčija
*19. 11. 1998 Union Olimpija - PAOK
*22. 10. 1998 Union Olimpija - Asvel
*23. 09. 1998 Union Olimpija - Teamsystem
*09. 09. 1998 Slovo Dušana Hauptmana - Legende
*23. 08. 1998 Košarka Union Olimpija - Panathinaikos
*22. 08. 1998 Košarka Union Olimpija - Tofas
*21. 08. 1998 Košarka Union Olimpija - Cibona
*16. 08. 1998 Košarka Union Olimpija - Panathinaikos
*12. 08. 1998 Maribor Teatanic - PSV Eindhoven
*11. 08. 1998 Mura - Silkeborg
*29. 07. 1998 Maribor Teatanic - Kareda
*27. 05. 1998 1. tekma finala pokala Slovenije v nogometu
*10. 05. 1998 Finale Renault Slovenian Open '98
*05. 05. 1998 Renault Slovenian Open '98
*02. 05. 1998 Košarka 3.tekma finala: Union Olimpija - Kovinotehna
*29. 04. 1998 Košarka 2.tekma finala: Kovinotehna - Union Olimpija
*25. 04. 1998 Košarka 1.tekma finala: Union Olimpija-Kovinotehna
*24. 04. 1998 Hokej skupina B: Slovenija - Estonija
*21. 04. 1998 Hokej skupina B: Ukrajina - Slovenija
*19. 04. 1998 Hokej skupina B: Slovenija - Velika Britanija
*18. 04. 1998 Hokej skupina B: Slovenija - Nizozemska
*16. 04. 1998 Hokej skupina B: Norveška - Slovenija
*15. 04. 1998 Hokej skupina B: Poljska - Slovenija
*12. 04. 1998 Finale pokala Slovenije v košarki
*05. 04. 1998 Dan slovenskega rokometa 1998
*28. 03. 1998 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Badel 1862 Zagreb
*25. 03. 1998 4. tekma finala DP Acroni Jesenice - Olimpija Hertz
*22. 03. 1998 3. tekma finala DP Olimpija Hertz - Acroni Jesenice
*19. 03. 1998 2. tekma finale DP Acroni Jesenice - Olimpija Hertz
*11. 03. 1998 Rokomet Slovenija - Rusija
*08. 03. 1998 Biatlon Pokljuka 1998
*05. 03. 1998 Košarka Union Olimpija - Benetton
*03. 03. 1998 Košarka Benetton - Union Olimpija
*28. 02. 1998 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Prosesa Ademar Leon
*25. 02. 1998 Košarka Slovenija - Belgija
*22. 02. 1998 Rokomet Krim Electa - Podravka Koprivnica
*19. 02. 1998 Odbojka moški Salonit Anhovo - Pariz UC
*12. 02. 1998 Košarka Union Olimpija - Kinder
*04. 02. 1998 Košarka Imos Ježica - Como
*22. 01. 1998 Košarka Union Olimpija - Pau Orthez
*13. 01. 1998 Košarka Kovinotehna Polzela - Stefanel
*08. 01. 1998 Košarka Union Olimpija - FC Barcelona
*04. 01. 1998 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Badel 1862
*21. 12. 1997 Košarka ženske Ingrad Celje - Imos Ježica
*20. 12. 1997 Odbojka ženske Slovenija - Francija
*17. 12. 1997 Košarka Imos Ježica - Ružomberok
*30. 11. 1997 Rokomet Slovenija - Izrael
*29. 11. 1997 Košarka Slovenija - Nemčija
*23. 11. 1997 Tenis Nika Crystal Cup 97
*20. 11. 1997 Košarka Union Olimpija - PSG
*21. 09. 1997 Karting Portorož
*15. 11. 1997 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Generali Trieste
*06. 11. 1997 Košarka Union Olimpija - Cibona
*29. 10. 1997 Rokomet Slovenija - Francija
*23. 10. 1997 Košarka Union Olimpija - Teamsystem
*09. 10. 1997 Košarka Union Olimpija - Alba
*04. 10. 1997 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Redbergslids
*24. 09. 1997 Košarka Union Olimpija - AEK
*23. 09. 1997 Novo v hali Tivoli
*16. 09. 1997 Nogomet Maribor Teatanic - Ajax
*06. 09. 1997 Nogomet Slovenija - Grčija
*27. 08. 1997 Nogomet Maribor Teatanic - Beshiktas
*12. 07. 1997 Davis cup Slovenija - Norveška
*22. 06. 1997 Pokal INTERTOTO Publikum - Antalyaspor
*13. 06. 1997 Dresurno jahanje LIPICA 1997
*01. 06. 1997 Motokros Orehova vas
*28. 05. 1997 3. tekma finala DP v rokometu za ženske
*13. 05. 1997 4. tekma finala DP v košarki
*11. 05. 1997 8. Renault Slovenian open
*05. 05. 1997 3. tekma za vstop v finale kosarke 97
*27. 04. 1997 Finalna tekma za pokal Slovenije
*26. 04. 1997 Polfinalna tekma za pokal Slovenije
*24. 04. 1997 Tiskovna konferenca Renault Slovenian Open '97
*19. 04. 1997 6. tradicionalni STING VIP turnir
*16. 04. 1997 Finale državnega prvenstva v rokometu
*12. 04. 1997 Waterpolo Triglav Kranj
*01. 04. 1997 Košarka Smelt Olimpija - Stefanel
*30. 03. 1997 Rokomet Robit Olimpija - Vasas
*16. 03. 1997 Rokomet Celje Pivovarna Laško - Barcelona
*12. 03. 1997 Rokomet Slovenija - Francija
*11. 03. 1997 Košarka Smelt Olimpija - Cibona
*19. 02. 1997 Košarka Smelt Olimpija - Dinamo Moskva
*16. 02. 1997 Rokometna tekma Celje Pivovarna Laško - Pfadi Winterthur
*09. 02. 1997 Rokometna tekma Krim Electa - HYPO
*08. 02. 1997 Košarka All stars 97
*06. 02. 1997 Košarkarska tekma Smelt Olimpija - Caja San Fernando
*01. 02. 1997 Rokometna tekma Slovenija - Ukrajina
*25. 01. 1997 Rokometna tekma Krim Electa - Artas
*18. 01. 1997 Rokometna tekma Pivovarna Laško - GOG Gudme
*15. 01. 1997 Košarkarska tekma Smelt Olimpija - PAU Orthez
*12. 01. 1997 Dnevnikov turnir v malem nogometu
*11. 01. 1997 Rokometna tekma Krim Electa - Ferencvaros
*21. 12. 1996 Rokometna tekma Pivovarna Laško - Caja Cantabria
*18. 12. 1996 Košarkarska tekma Slovenija - Makedonija
*11. 12. 1996 Košarkarska tekma Smelt Olimpija - Croatia Osiguranje
*04. 12. 1996 Košarkarska tekma Smelt Olimpija - Asvel
*02. 12. 1996 Teniški turnir Compaq '96 Munchen
*30. 11. 1996 Rokometna tekma Slovenija - Švica
*24. 11. 1996 Tenis - NIKA Cup Portorož - FINALE
*22. 11. 1996 Tenis - NIKA Cup Portorož (Izza kulis)
*10. 11. 1996 Nogometna tekma Slovenija - BIH
*09. 11. 1996 Rokometna tekma Pivovarna Lasko - PSG
*06. 11. 1996 Košarkarska tekma Smelt Olimpija - Panathinaikos
*02. 11. 1996 Rokometna tekma Slovenija - Italija
*30. 10. 1996 Košarkarska tekma Slovenija - Italija
*20. 10. 1996 Badminton: odprto prvenstvo Slovenije 96
*19. 10. 1996 Rokometna tekma Celje Pivovarna Laško - Bottomolčany
*16. 10. 1996 Nogometna tekma SCT Olimpija - AEK
*16. 10. 1996 Košarkaska tekma Interier - Meysu spor
*13. 10. 1996 Hokej Olimpija Hertz - Kloten
*13. 10. 1996 Rokometna tekma Robit Olimpija - Kras
*12. 10. 1996 Rokometna tekma AFP Dobova - Nettelstedt
*10. 10. 1996 Košarkaska tekma Jezica - Bourges
*09. 10. 1996 Košarkaska tekma Satex - Aris
*06. 10. 1996 Hokej Sportina Bled - CE Wien
*05. 10. 1996 Rokometna tekma Robit Olimpija - Krim Electa
*02. 10. 1996 Košarkaska tekma Smelt Olimpija - Barcelona
*01. 10. 1996 Košarkaska tekma Polzela - Nobiles
*26. 09. 1996 Nogometna tekma SCT Olimpija - Aarhus
*25. 09. 1996 Košarkaska tekma Smelt Olimpija - Bayer
*24. 09. 1996 Košarkaska tekma Polzela - Scavolini

© 1996-1999 Sting Trade